HRDINOVÉ SÍTĚ 3.0 

super parta výrazných idividualit. Každý má jiné schopnosti a řeší jIné životní okolnosti, ale řešení je jedno.

JUST GONDEK!!!

TEREZA VZOREKOVÁ

Představa, že zbytek života strávím 8h. denně v kanceláři zavalená papíry, děláním něčeho, v čem nevidím smysl, pro mě byla děsivá.

IVETA FILÍPKOVÁ

Jsem ráda, že mám v ruce nástroj, který je podporou v životě mém i lidí v mém okolí, a šířím jej dál tam, kde přináší užitek.

JAKÉ JE PODNÍKÁNÍ v gw sítí 3.0 JUST GONDEK PRO MĚ?

Podnikám jako Žena...

Práce v GW mi pomáhá překonávat vlastní hranice a tím i duchovně růst, ale zároveň mi dovoluje zůstávat sama sebou – i jako žena.  Ráda pracuju s lidmi, kteří mě inspirují a ráda si také vybírám lidi, se kterými chci pracovat. A to mi práce v GW umožňuje. 🙂

Tereza Vzoreková

Studuji vysokou školu úspěchu...

Práce na GW mi dala „byznysového mazlíčka“. Poté základy pro podnikání, organizaci projektů a vedení lidí. Zároveň ukázala moje citlivé místo, finanční morálku a gramotnost. Přivedla mě do informačního pole ekologicky, samostatně a hrdinsky uvažujících lidí. Dala mi první opravdovou vysokou školu života, která poskytuje opravdové vzdělání pro úspěch.

Daniel Hron

Prostě rostu...

Přinesla mi podporu, když se dostávám do bodu, který sama těžko překonávám. Za 4 roky v GW jsem ji překonala nejméně 100x. Uvědomuji si, že právě to mě posouvá a dělá lepším člověkem. Když se mi něco nechce dělat tak to nedělám, ale zabývám setím, proč se mi to nechce dělat. A to je obrovský růst.

Gaia Kamila Klapková

Přešel jsem k podníkání srdcem...

Zelenými potravinami (zelenáči) a navráceným zdravím to „jen“ začalo 🙂 Především jsem se dostal do jiné komunity „otevřených“ a pozitivních lidí – do nového zdravého prostředí. Přišel i odchod z klasického „časového“ zaměstnání a přesun tam, kde je srdíčko – do nového smysluplného podnikání, kde jsem nositelem naděje, kde pomáhám lidem k těmto zdravým příležitostem.

Jiří Kubík

O CO JDE A JAK TO FUNGUJE ?

Za pár minut se dozvíš, o čem to zhruba je, a pak můžeme probrat detaily. 

KLIKNI NA „G“ A JEDEM!!!“

Pokud ti projekt

nedoporučil známý – ozvi se tady