JIŘÍ KUBÍK

Nezávislý nositel příležitostí – GreenMan české společnosti Green Ways sítě 3.0 Just Gondek

Co nabízím?

Každému, kdo je tomu otevřen, přináším lepší zdravotní a finanční budouCTNOST.

Jak to dělám?

Jedno-duše a přirozeně – sdílím své osobní důvody, proč jsem se rozhodl přidat do svého života Ječmen a Chlorellu nejlepší světové kvality.

Kam to vede?

Spolupráce s českou společností Green Way se stala mojí seberealizací. Denně vidím, jaký užitek lidem přínáším, jak se jejich život stává lepším. Miluješ i Ty svoji práci? A jaké hodnoty vytváří?

Můj příběh od úpadku a závyslostí ke zdraví a svobodě

Před lety jsem si vlivem stresu ze všech stran a supermarketovou konvenčně pěstovanou a průmyslově zpracovanou stravou „vypěstoval“ několik prý „nevyléčitelných civilizačních“ onemocnění. Což v pět a dvaceti není zrovna to, co by každý chtěl… Lékaři jen vyšetřovali, předepisovali další a další léky a zdraví se přesto stále horšilo. Tak to v „klasické“ medicíně chodí – začne to u jednoho léku a za pár let je jich často i dvacet.

Nežil jsem svůj život – ztrácel jsem ho v zaměstnání, které mě nenaplňovalo. Chodil jsem tam, protože jsem nevěděl, protože tak to prý chodí „denně se musí trávit osm a víc hodin v zaměstnání, aby…“.

Až selhání zdraví mi otevřelo oči a já začal hledat cestu zpět k životu a svobodě.

Začal jsem postupně odkrývat mýty a polopravdy vytržené z kontextu o zdravém a svobodném životě.

Jak chci žít a co Ti zároveň mohu přinést?

Chci byt časově a finančně svobodný (chci být s rodinou a přáteli)

Chci být stále zdravý (chci si život užívat v plné síle až do konce)

Chci lidem přinášet naději (chci lidem ukázat, že jsou i svobodnější cesty)

Chci odstartovat vlnu probouzení lidí (chci tvořit lepší svět)

Chci žít přirozený život (bez tuny technokratických starostí a umělých povinností)

Chci žít své sny a stále růst

Chci po sobě zanechat něco velkého

A jak to máš Ty? Daří se Ti naplňovat své sny?

Zelenými potravinami GW (zelenáči) a navráceným zdravím to „jen“ začalo

Především jsem se díky české společnosti Green Ways dostal do jiné komunity „otevřených“ a pozitivních lidí – do nového zdravého prostředí, díky kterému neustále rostu na zdraví i na duchu a díky němuž jsem si našel nové přátelé s dobrou duší a také životní partnerku.

Přišel i odchod z klasického „časového“ zaměstnání a přesun tam, kde je srdíčko – do nového smysluplného podnikání, kde jsem nositelem naděje, kde pomáhám lidem k těmto zdravým příležitostem.

Zelenáče nás nesoudí, jsou univerzální a pro každého. Pomohou všude tam, kde dostanou příležitost. Jsou odpovědí na dnešní dobu – jsou hotové, komplexní, snadno žitelné a funkční řešení.

Dodají tělu to, co v dnešní stravě již není. A vyčistí jej od toho, co nám do něj dnešní průmyslová doba „cpe“.

Navrátí tělu samouzdravující schopnosti – dodají mu prostředky a vytvoří prostor ke zdraví.

Co mi zelenáče vzaly?

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby a nějaká ta kila na břiše.

A co mi naopak daly?

Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus.

Každá jedna naše buňka je jen tak dobrá, zdravá a výkonná jako materiál, ze kterého byla vytvořena.

Odkud bereš živiny, které v dnešní běžné stravě již nejsou?

Jak si čistíš tělo, od všudypřítomné chemie (konzervanty, barviva, leštidla, „éčka“, pesticidy, chlor…), těžkých kovů, zbytků léků a dalších?

Jak pomáháš tělu se vyrovnat s „moderním“ stresem? (nemyslím tím jen klasický stres ze zaměstnání, nutriční stres nebo průmyslově zpracovanou stravu, ale i televizi, situaci ve světě, „rozhozené“ klima, GMO, všudypřítomné wi-fi, 4G, zrychlenou dobu, nedostatek času v přírodě, málo zeleně…).

Když jím zelenáče, zvedá se mi vitalita a to se přímo projevuje na lepší psychice.

Když dodám pozitivní prostředí s pozitivními stimuly (pomoc lidem, práce v etickém síťovém marketingu GW, besedy, zelené semináře), projeví se to na úrovni těla i duše.

Věřím, že si naprosto každý zaslouží mít povědomí o těchto krásných příležitostech.

Každý si zaslouží lepší zdravotní a finanční budouCTNOST – vědět o svobodné cestě.“

DÁLE POKRAČUJ, JEN JESTLI SKUTEČNĚ SPLŇUJEŠ TYTO POŽADAVKY (roz-klikni)

Mým záměrem je tvořit silné, zdravé a především soběstačné rodiny.

Začátky tě provedu, v terénu naučím vše potřebné a vždy ti budu podporou. Ale i zde získáš nejvíce respektováním přírodních zákonů, tak jako ve stravování.

Ukážu na příkladu dítěte: aby se z něj stal plnohodný člověk, potřebuje vzor – sledovat rodiče, kámoše a silné osobnosti. Potřebuje je sledovat při práci. A to nejdůležitější – potřebuje si to samo vyzkoušet a učit se z vlastních chyb – přicházet na vlastní řešení. Potřebuje se včas postavit na vlastní nohy.

Pokud se chceš stát silným, zdravým a především nezávyslým, jsi vřele vítán do týmu.

Síťový marketing a produkty GW jsou mocným nástrojem s obřím přesahem. Jasně to dokazuje změna všech, kteří s GW začali spolupracovat více do hloubky. Dokazují to i témata, která se ve společnosti GW řeší. Témata přednášek a knih od zakladatele a dalších lidí z GW. I další projekty, které díky GW vznikají jako houby po dešti.

Síťový marketing je fenomén, který mění lidi i svět k lepšímu a já hrdě jedu na této vlně. Na jaké vlně jedeš ty? Jaké hodnoty vytváří tvá práce?

To hlavní, co já i každý jeden z nás můžeme udělat, je toto ukázat celému světu – dát všem příležitost k naplněnějšímu životu.

Všichni můžeme tvořit krásný pasivní příjem a čas směřovat tam, kde je ho potřeba nejvíce – do RODin.

Chceš-li se také vydat na cestu růstu a stát se finančně svobodný,

KLIKNI NA „G“ A JEDEM

„Věnuj se síťovému podnikání dvě hodiny denně
po dobu půl roku
a vyřeš si tím osmi hodinové pracovní nasazení
po zbytek života“

Kdo jsem v „civilu“?

Kdo jsem, když odložím „masku“ GreenMana a zrovna nezachraňuji lidi před nemilovanou prací, životním naúspěchem a peklem na talíři?

Baví mě překonávat dnešní malé okolnosti, naplňuje mě žít kvalitnější život. Mít možnost být každý den lepším člověkem, každý den se posouvat dále, každý den více žít svůj vlastní život (nezávisle na konzumním/technokratickém systému) – být stále svobodnější, mít více času a prostředků pro svou rodinu.

Baví mě sdílet funkční řešení. Předávat způsoby, které mi pomohly k lepšímu zdraví a které mě chrání od trávení stovek hodin měsíčně v práci.

Baví mě posílat dobro dál a tvořit zdravé a soběstačné rodiny.

Rád se vracím k jedno-duchým prostým věcem. Rád zkouším, co ještě není potřeba, aby to fungovalo. Rád se vracím k naším tradicím, pohodlí, přítomnosti a k rodinným hodnotám.

Mým cílem je zajistit finanční svobodu své rodině, přinést jí plné zdraví v Rodovém statku a být schopen zajistit prostředky pro Rodovou osadu, na které s přáteli pracujeme.

Více o zelených potravinách GW najdeš na stránkách společnosti GW a nebo facebookové stránce GW.